קמטים מסביב לפה

כאשר אנשים חשופים לאורך שנים לשמש ולקרניה הלוהטות מקדימים להופיע קמטים. כמובן שלא רק השמש היא הסיבה היחידה להופעת קמטים ויש עוד סיבות לכך כי מופיעים קטמים במצח, ליד העיניים או קמטים מסביב לפה. זה עניין גנטי, כאשר גם לטמפרמנט האיש יש משמעות. אנשים שמרבים לזעוף, למשל, ייווכחו כי קיים סיכוי מוגבר להופעת קמטים בין הגבות. 

אך עצם העובדה כי מופיעים קמטים מסביב לפה או במצח אין משמעה כי חייבים לקבל את המצב כמו שהוא. באמצעות חומרי מילוי רפואיים וכן באמצעות טכניקות נוספות השאובות מהדרמו – קוסמטיקה ניתן לטשטש קמטים ולמצק העור. ניתן להשיג תוצאות מעולות בשיקום, התחדשות, מילוי מצח למראה טבעי וצעיר הרבה יותר. 

טשטוש הקמטים ומילוי שקעים 
כיצד  ניתן להתמודד עם קמטים? עם התרופפות העור והיווצרות שקעים ושקערוריות למשל תחת העיניים או באזור עצמות הלחיים? שיטות מובילות כיום מבוססות על חומרי מילוי, הזרקות ומזותרפיה רפואית. אם יש שקעים מתחת לעיניים ניתן ליישם מילוי מתחת לעיניים. ניתן לפסל את אזור האף או השפתיים, עצמות הלחיים או הסנטר בשיטות שאינכן מצריכות ניתוח. 

אם יש קמטים מסביב לפה ניתן לפי הצורך להזריק בוטוקס, חומצה היאלורונית או לבחור בטיפול מזותרפיה רפואית. בשיטה זו מחזירים לעור הפנים חומרי הזנה וטיפוח שאינם דומים לתחליבים קוסמטיים רגילים. שילוב החומרים מזין את העור אבל גם בונה מחדש את סיבי הקולגן המחזירים את האלסטיות הטבעית. בצורה כזאת, ובשיטות הללו שמציע ד"ר ערן שומר גם אם לא מעלימים לחלוטין את אותם קמטים הרי שמטשטשים אותם באופן ניכר והופכים אותם להרבה פחות מורגשים. 

להיראות נהדר בלי ניתוח 
יותר ויותר מטופלים, נשים וגם גברים, מוותרים על ה"תענוג" ששמו ניתוח פלסטי בלי לוותר על השאיפה להיראות יותר צעירים ויותר מטופחים. אם אתם חוששים מניתוחים, אם אתם סבורים שכדאי לנסות שיטות לא פולשניות, ד"ר ערן שומר ישמח לסייע במיטב ניסיונו וביד מיומנת. ניתן לבצע מילוי מצח, ניתן לשטח את הקמטים שלצד העיניים, בין הגבות, מסיביב לפה וכו'. מילוי מתחת לעיניים ומזותרפיה וגם אתם תיראו נהדר. 
 

לקביעת תור חייגו
074-769-15-02
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם
טלפון
074-769-15-02
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
מרפאה לאסתטיקה
מתקדמת


בוטוקס בין הגבות     חומרי מילוי לפנים     טיפולי אנטי אייג'ינג     מילוי והשטחת קמטים     מילוי קמטי הבעה     מיצוק עור הפנים ללא ניתוח     עיצוב ומילוי שפתיים     קמטים מסביב לפה     הזרקת בוטוקס בצפון     עיבוי שפתיים באזור הצפון     טיפולי אסתטיקה בחיפה     הצערת העור בחיפה